Kancelaria Prawna WSS Hećman & Kądziołka s.c. -
58 380 07 07 Google+

Kancelaria prawnicza - dochodzenie odszkodowań

Nasza kancelaria już od kilku lat skutecznie
dochodzi odszkodowań, tak od zakładów ubezpieczeń
jak i innych podmiotów gospodarczych czy osób fizycznych.

Profesjonalizm, doświadczenie, skuteczność i determinacja w dążeniu do celu, to priorytety w sposobie naszego działania. Klientom gwarantujemy najwyższy poziom obsługi i wiedzy merytorycznej, a także w pełni profesjonalne podejście do sprawy i zaangażowanie w podjęte działania. Dziesiątki przeanalizowanych wyroków sądowych, setki poprowadzonych spraw, tysiące przeczytanych stron komentarzy oraz lata praktyki w zakresie prawa ubezpieczeniowego i dochodzenia odszkodowań, a także szerzej z zakresu prawa cywilnego, dają Państwu gwarancję profesjonalizmu i prawidłowości podejmowanych przez nas działań. Doświadczenie zdobyte w pracy w towarzystwach ubezpieczeniowych, którym możemy się wykazać, i to w pracy bezpośrednio w działach zajmujących się likwidacją szkód oraz procesami sądowymi, zaowocowały nabyciem wiedzy również z zakresu praktyk i procedur stosowanych w zakładach ubezpieczeniowych, co jest atutem nie do przecenienia, który wyróżnia nas na tle Kancelarii funkcjonujących na rynku usług prawnych i odszkodowawczych.

Dołącz do naszych
Zadowolonych klientów

 • Styczeń 2014

  Profesjonalizm pod każdym względem, stuprocentowa skuteczność w odzyskaniu odszkodowaniu. Zapłata pobierana po uzyskaniu pełnego odszkodowania. Dodatkowo, wszystkie formalności łącznie z pełnomocnictwem dokonałam przez internet, dzięki czemu zaoszczędziłam dużo czasu.

  Sprawdź wszystkie opinie na Trójmiasto.pl Kasia, 40 lat

 • 4 kwiecień 2014

  Odszkodowanie z OC sprawcy (Allianz) podwyższone o ponad 100%. Rewelacyjny kontakt telefoniczny i mailowy. Warto mieć przy sobie wizytówkę WSS.

  Sprawdź wszystkie opinie na Trójmiasto.pl Tomasz, 35 lat

 • 17 styczeń 2015

  Jestem w pełni zadowolona ze współpracy z tą Kancelarią, która pomogła mi w uzyskaniu odszkodowania za kolizję drogową (rower). Świetny kontakt, pełne zaangażowanie w sprawę, szybka reakcja. Uzyskana kwota odszkodowania jest znacznie wyższa niż ta, którą początkowo zaproponowało TU.
  Serdecznie polecam!

  Sprawdź wszystkie opinie na Trójmiasto.pl Dorota, 25 lat

Dodatkowo prace i artykuły naukowe przygotowywane przez naszych prawników, doktorantów nauk prawnych i współpracowników m.in. dla Rzecznika Ubezpieczonych czy organizacji zajmujących się tematyką Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (BRD) potwierdzają, że znajomość aktualnego stanu wiedzy i bieżących orzeczeń sądowych z zakresu prawa, a także umiejętność rozwiązywania skomplikowanych zagadnień czy sporów prawnych, to nasza codzienność i zarazem pasja, a trudne okoliczności sprawy stanowią ewentualnie wyzwanie w zakresie prawa, które z entuzjazmem i zaangażowaniem podejmiemy się rozwikłać. Nasze publikacje naukowe stawiały niekiedy trudne pytania prawne i dawały zarazem, wybiegającą w czasie jak się później okazało, rozwiązania przyjmowane także przez orzecznictwo sądów powszechnych oraz Sądu Najwyższego. Z ciekawszych tego typu publikacji, warto zapoznać się np. z naszym tekstem „Brak śladów włamania a kradzież z włamaniem w świetle przepisów prawa karnego oraz wybranych ogólnych warunków ubezpieczenia”, który ukazał się drukiem w numerze 15 Rozpraw Ubezpieczeniowych - fachowym periodyku naukowym, poświęconym ubezpieczeniom. Na łamach prasy branżowej można także znaleźć nasze inne artykuły dotyczące prawa ubezpieczeniowego i odszkodowań jak m.in. „Stan drogi a odpowiedzialność zarządcy dróg”, „Niedozwolone klauzule w umowa AC”, „Nie tylko naprawa samochodu. Co jeszcze może pokryć OC sprawcy wypadku” , a także wiele innych. Nasze publikacje dotyczą również innych dziedzin prawa, jak prawo karne i kryminologia, prawo administracyjne czy konstytucyjne.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym blogiem prawniczym, na którym profesjonaliści udzielają porad i wyjaśniają zawiłości prawa w zakresie, który leży w obszarze działalności kancelarii i naszych zainteresowań. Blog znajduje się na stronie Kancelarii w zakładce Porady eksperta

W Słusznej Sprawie

Zobacz jak wygląda nasza współpraca z klientem